Podejrzewasz, że partner Cię zdradza? Potrafimy jednoznacznie potwierdzić zdradę i rozwiać wszelkie wątpliwości. Odczuwasz narastający niepokój wynikający z zachowania partnera? Nasi detektywi poprzez dyskretną obserwację i skuteczne działania zbiorą materiał, który da Ci odpowiedź na wszystkie pytania, które krążą w Twojej głowie i spędzają sen z powiek.  Gwarantujemy  profesjonalne działania oparte na wieloletnim doświadczeniu, które w pełni Cię usatysfakcjonują.

 Zapewniamy:

  • Raportowanie na bieżąco – jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem
  • Opracowanie indywidualnego planu działania w zależności od potrzeb
  • Sporządzenie dokumentacji podjętych działań oraz uzyskanych efektów
  • Ustalenie kontaktów, danych personalnych i adresowych
  • Przekazanie wszystkich zebranych dowodów – zdjęć oraz nagrań video
  • Opracowanie pisemnego sprawozdania po zakończeniu działań

Zdobyte przez naszych detektywów materiały stanowią wiążące dowody prawne i mogą być wykorzystywane na potrzeby rozpraw sądowych. Dzięki takim dowodom możliwe staje się  skrócenie czasu trwania rozprawy sądowej oraz orzeczenie wyroku korzystnego dla osoby pokrzywdzonej. Aby dowody te móc wykorzystać w sądzie, muszą one zostać zebrane w sposób zgodny z prawem przez licencjonowanego detektywa. Ponadto sąd może wezwać detektywa, jako świadka, aby potwierdził zebrany materiał. Z nami nie musisz obawiać się podważenia dowodów podczas rozprawy rozwodowej

Gwarantujemy Ci pełną dyskrecję – nikt poza Tobą nie dowie się o wyniku naszego śledztwa, a osoba obserwowana nie zorientuje się, że jest przedmiotem czyjegoś zainteresowania.